ما را بشناسید!

about-us-1

در برخی از شغل ها (بدون در نظر گرفتن تعداد و یا مبلغ اعتبار خریداری شده توسط مشترک) صرفا یک تعرفه واحد برای ارسال داده می شود. طبیعتا بر اساس نیاز متغیر مشتری در بازه های زمانی مختلف که ممکن است ارسال های بزرگی داشته باشد ، وجود فقط یک تعرفه مناسب نیست و به ضرر مشتری خواهد شد. تعرفه ارسال بر اساس میزان خرید مشتری متغیر و Flexible می باشد.
موارد ذیل را مورد بررسی قرار دهید :
– همچنین تعداد و نوع مشتریان آن
– قدرت، کشش و توانمندی نرم افزار در دریافت ها و ارسال های بزرگ
– وجود طرح های تشویقی و طرح های فروش های ویژه
– در دسترس بودن و سرعت عملکرد واحد پشتیبانی
– تنوع در تعرفه ها
– زمان تحویل سامانه
– دفعات و فواصل زمانی بهینه سازی، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار بر اساس نیازهای عمومی جدید مشترکین

هم اکنون با تولید بسته های نرم افزاری ویژه اطلاع رسانی و تبلیغات از جمله بسته نرم افزاری هوشمند (ویژه سازمانها ، فروشگاه و مراکز تولیدی ، خدماتی و توزیعـی ) و بسته نرم افزاری مدرسه هوشمند (ویژه آموزشگاهها و مدارس) و سیستم های اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتری افتخار حصول اعتماد بیش از هزاران سازمان ، دولتی و خصوصی ، مدارس و مراکز آموزشی در سطح کشور و حوزه خلیج فارس بعنوان مراکزی که از محصولات بهره گیری کرده اند را دارد..
در حال حاضر این مجموعه دارای یک دفتر مرکزی و بیش از 15 نمایندگی فعال در سطح کشور و کشورهای همسایه جهت فروش و خدمات پس از فروش محصولات می باشد.
با توجه به تنوع محصولات و خدمات ارائه شده توسط کارهای مختلف در سطح کشور قبل از خرید سامانه به نکات ذیل توجه فرمایید :
شما فقط یکبار و برای همیشه وجه پنل را پرداخت می نمایید. در سیاست فروش بعضی از کارها هزینه های پنهانی وجود دارد که در زمان خرید به مشتری اعلام نمی گردد. (به عنوان مثال : هزینه پشتیبانی ، هزینه ارتقاء و … )هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.
شماری از همکارها پنل SMS خود را با هزینه اولیه کم واگذار می نمایند و بجای آن تعرفه ارسال بالایی را برای مشترک در نظر می گیرند که این امر با توجه به نیاز دائم مشترک به شارژ اعتبار و ارسال SMS کاملا به ضرر مشتری می باشد. قیمت پنل کاملا مطابق با امکانات آن می باشد و مشتری می تواند بر اساس نیاز خود امکانات پنل و به طبع آن هزینه آن را مشخص نماید. همچنین تعرفه ارسال مطابق با تعرفه اپراتور مخابرات بوده و در برخی موارد با توجه به حجم بالای خرید و سرمایه گذاری حتی کمتر از آن می باشد.
تعدادی از شغلها بابت دریافت SMS هزینه دریافت می نمایند. (معمولا 20 ریال) در پنل پیامکی دریافت SMS رایگان می باشد.
تعدادی از کارها بر اساس استراتژی فروش خود امکانات بسیار اولیه ایی را همچون ماژول دریافت SMS را از نسخه پایه خود جدا کرده و آنرا بصورت جداگانه به مشترک می فروشند.
پنل نسخه پایه بر اساس نیاز و احتیاجات واقعی مشتری طراحی شده است و برای 90 % مشترکین با انواع زمینه های کاری کاملا پاسخگو می باشد. همچنین به جرات می توان گفت به دلیل تعدد امکانات و ماژول های دیده شده در نسخه پایه .در خیلی از موارد قابلیت های بیشتری نیز دارد.

هم اکنون به خانواده بزرگ ایده SMS بپیوندید

با انتخاب پلان مناسب شروع کنید

برخی از ویژگی های ما

۱۰ روز گارانتی بازگشت وجه

بعد از تهیه سامانه پیام کوتاه تا ۱۰روز اگر از امکانات و خدمات و پشتیبانی ما راضی نبودید میتوانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست عودت وجه نمایید.

تمام اپراتورهای پیامکی در یک پنل

شما میتوانید در یک پنل پیام کوتاه از همه اپراتورهای پیامکی ۱۰۰۰, ۲۰۰۰, ۳۰۰۰, ۰۲۱, ۰۲۶ و تمام پیش شماره های اپرتور ۵۰۰۰ خط تهیه کرده و استفاده کنید.

پشتیبانی 7/24

ایده SMS جزو معدود شرکت های ارایه دهنده پنل پیامکی میباشد که بطور ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل نیز تمام کاربرانش را پشتیبانی میکند.

تیم کاری ما

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

محمدصالح صالحی

پشتیبان و برنامه نویس

علی رحمان پور

مدیر و امور پشتیبانی

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار

نام کامل همکار

شغل همکار